25 вересня 2015 о 10.30, в місті Нова Каховка відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Інвестиційний форум

Інвестиційний форум

В заході були присутні понад 300 осіб. Серед них представники дипломатичних місій Республіки Польща, Білорусь, Киргизія, Ісламської Республіки Іран, представники фондів і керуючих компаній, що працюють на Херсонщині. Іспанію представляв президент Іспано-Української Торгової палати для розвитку» Михайло Петруняк.

Інвестиційний форум

Інвестиційний форум

«Вітаю всіх на Херсонській землі! Незважаючи на складний час в країні, ми готові демонструвати свою готовність до позитивних змін. Це реальна можливість домогтися успіху для сильних, розумних і перспективних людей. Херсонщина - мирний європейський регіон, в який можна інвестувати. Упевнений, що представлені сьогодні перспективи розвитку бізнесу в нашому регіоні зацікавлять вас. А я з боку керівництва облдержадміністрації гарантую всебічне сприяння і допомогу в розвитку діяльності інвесторів », - звернувся до гостей з вітальним словом голова облдержадміністрації Андрій Путілов.

Інвестиційний форум

Інвестиційний форум

Крім глави області, учасників форуму вітальною листівкою привітав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Інвестиційний форум

Михайло Петруняк виступив на Форумі і підписав меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державно адміністрацією та Іспано-Українською Торговою палатою для розвитку. Ще раніше подібна угода була підписана із президентом Торгово-Промислової палати Херсонщини.