Заходи

25 вересня 2015 о 10.30, в місті Нова Каховка відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

iftg1

iftg2

В заході були присутні понад 300 осіб. Серед них представники дипломатичних місій Республіки Польща, Білорусь, Киргизія, Ісламської Республіки Іран, представники фондів і керуючих компаній, що працюють на Херсонщині. Іспанію представляв президент Іспано-Української Торгової палати для розвитку» Михайло Петруняк.

iftg3

iftg4

«Вітаю всіх на Херсонській землі! Незважаючи на складний час в країні, ми готові демонструвати свою готовність до позитивних змін. Це реальна можливість домогтися успіху для сильних, розумних і перспективних людей. Херсонщина - мирний європейський регіон, в який можна інвестувати. Упевнений, що представлені сьогодні перспективи розвитку бізнесу в нашому регіоні зацікавлять вас. А я з боку керівництва облдержадміністрації гарантую всебічне сприяння і допомогу в розвитку діяльності інвесторів », - звернувся до гостей з вітальним словом голова облдержадміністрації Андрій Путілов.

iftg5

iftg6

Крім глави області, учасників форуму вітальною листівкою привітав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

iftg7

Михайло Петруняк виступив на Форумі і підписав меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державно адміністрацією та Іспано-Українською Торговою палатою для розвитку. Ще раніше подібна угода була підписана із президентом Торгово-Промислової палати Херсонщини.