Президент

ForoKiev3

Шановні друзі!

Багато років українські та іспанські компанії намагалися знайти шляхи виходу на ринки в обидвох країнах.

Ще до недавнього часу в Україні навіть не було Торгового представництва Іспанії- знаходилося в Москві.

Сьогодні  воно вже успішно працює в Києві. Сьогодні і наші представники успішно працюють в різних містах України.

У зв»язку із тим, що Україна вступила до Світової Організації Торгівлі, а також із тим,  що Європейський Союз надав Україні пільгові можливості успішно торгувати та співпрацювати із підприємцями Європи, бізнесмени Іспанії та України отримали чудову нагоду напряму, без посередників із інших країн спілкуватися та налагодити альтернативні бізнес-проекти в обидвох країнах.

Тепер, завдяки ССІU в тому числі, нарешті появилися  і вже існують прямі відносини між Іспанією та Україною, між державними та недержавними структурами, між юридичними та фізичними особами.

Шановні бізнесмени!

В нас є можливість інформувати Вас щодо законодавства в обидвох країнах та надати можливість розвивати свій бізнес та свою особисту інтеграцію в економіку в обидвох країнах.

За 20 років досвіду в Іспанії та в Україні ми навчилися працювати професійно і реагувати на всі виклики та зміни. В нашому колективі працюють досвідчені менеджери, в нас підписані угоди із кращими із кращих спеціалістів в Україні та Іспанії.

Ми маємо підписані Договори та меморандуми про співпрацю із державними та недержавними структурами в Іспанії та Україні, ми взяли участь як учасники та спікери в більше сотні бізнес-форумів та семінарів в різних країнах.

Ми працюємо без посередників, як з фізичними, так і юридичними особами. Ми завжди шукаємо можливість напряму працювати із виробниками продукції та її споживачами.

Наші клієнти завжди стають нашими друзями по бізнесу та в життєвій дорозі.

Маючи можливість бути офіційним представником Торгово-Промислової палати України в Іспанії із 2008-го року, також репрезентуючи в свій час IVEX в Україні, я одночасно був радником Прем»єр-Міністра України із питань євроінтеграції та трудової міграції, очолюючи українську діаспору в Іспанії. Тому, очолюючи сьогодні CCIU, я маю зібрану всю інформацію про наші спільні можливості та перспективи.

В своїй роботі ми віримо в підтримку Посольств в обидвох країнах, консульств, державних та приватних структур, асоціацій підприємців та людей доброї волі.

Дякуємо всім, хто був із нами і хто вірить в нас та в нашу працю. Разом ми вчимося, здобуваємо досвід, експериментуємо і добиваємося успіхів.

БУТИ РАЗОМ-КРАЩЕ. БУТИ РАЗОМ-ЗНАЧИТЬ БУТИ БАГАТШИМ.

Щиро вірю, що буду мати можливість зустрічатися із Вами особисто та співпрацювати разом для успішного розвитку наших країн, нашого бізнесу та бажаю Вам та Вашим родинам здоров»я, добра, миру і плідної праці.

Михайло Петруняк

(президент CCIU-Іспано-Української Торгової Палати для розвитку, президент Федерації українських асоціацій в Іспанії, історик, економіст, юрист, журналіст,  магістр державного управління )