Палата
 1. Захист
  Палата гарантує всебічний захист, попереджуючи проблеми та інформуючи асоційованих членів палати про будь-яку потенційно небезпечну ситуацію. Для цього Іспано-Український Торговій палаті для розвитку потрібна вся необхідна інформація про компанії, якими вона опікуватиметься.
 2. Підтримка
  Палата підтримує асоційовані компанії шляхом цілеспрямованого лобіювання їх інтересів, сприяє обміну досвідом, розвитку інформаційних та комерційних відносин між іспанськими компаніями, що працюють в Україні та українськими компаніями, що працюють в Іспанії.
 3. Інституційність
  Завдяки інституційній ролі Палати, сутність якої полягає у підтримці і захисті асоційованих компаній, можна уникнути будь-яких спроб зі сторони органів чи організацій вимагання хабарів нібито для вирішення податкових, митних або інших питань.
 4. Територія
  Палата досконало обізнана з українським та іспанським бізнес- середовищем, що дозволяє асоційованим компаніям користуватися політичними та оперативними каналами, побудованими на професійних відносинах за роки роботи CCIU в Україні та іспанії..
 5. Розвиток
  Коли розвиток компаній відбувається через мережі продажів, Палата захищає інтереси асоційованих компаній в цих мережах.
 6. Розширення ринку
  Палата сприяє, в якості неприбуткової організації, отриманню кращих гарантій при створенні виробничих структур, інвестуванні у нерухомість та обладнання на найвигідніших і найпрозоріших умовах.
 7. Юриспруденція
  Палата пропонує компетентну та професійну перевірку будь-якого документу на відповідність до українського або іспанського законодавства ще до підписання та затвердження асоційованою ком- панією.
 8. Банкінг
  Палата добивається спрощення у відносинах з українською банківською системою, котра повністю відрізняється від іспанської, також із залученням кредитних установ – партнерів Палати. Допомагає в роботі із іспанськими банками.
 9. Відносини
  Палата надає підтримку в управлінні контактами. У пошуках клієнтів за кордоном компанії нерідко змушені звертатися до неперевірених, сумнівних осіб, які обіцяють доступ до мереж контактів. CCIU на території України та Італії знаходить та долучає до відносин зі своїми учасниками лише тих контрагентів, компетентність та професіоналізм яких було перевірено.
 10. Інформація
  Завдяки інформаційній підтримці та постійному зв`язку асоційовані компанії є більш захищеними. Управління інформацією спрямоване на запобігання проблем, ознайомлення та аналіз, а також на захист інтересів асоційованих компаній. Це одна з головних цілей Палати.

Палата надає підприємствам увесь спектр послуг традиційної камеральної системи.

Від здійснення митних формальностей до адміністративно-правової допомоги, від аналізу ринку в певній галузі до управління базами даних, від арбітражу та вирішення спірних питань до організації закордонних місій і заходів тощо.

Будь-які послуги, що можуть надаватися підприємствам у країнах їх походження, надаються CCIU також і в країнах ведення їх підприємницької діяльності за кордоном.

Деякі послуги надаються асоційованим компаніям безкоштовно, інші – за тарифною ставкою.

Асоційовані компанії, що замовляють послуги CCIU, не лише користуються підтримкою офіційної іспанської установи, а ще й отримують переваги в розрахунку власних витрат, тому що завдяки неприбутковій формі діяльності Палати, немає звичних націнок до вартості послуги.

Якість запропонованих послуг забезпечується поєднанням професіоналізму співробітників CCIU з можливостями й засобами, що надаються ТПП України, регіональними палатами, ICEX, дипломатичними установами в обидвох країнах.