Чому ІУТП
  1. Тому, що ініціатори створення та засновники ІУТП – люди, для яких Іспанія та Україна є рідними країнами.
  2. Це громадяни України, які мають дозвіл на проживання в Іспанії, а деякі із них уже є громадянами Іспанії.
  3. Це громадяни Іспанії, які поєднали свої долі із Україною в особистому житті, чи в бізнесі.
  4. Це професіонали, які самі знають законодавство в обидвох країнах і мають для цього всі ресурси.
  5. Це люди, які знають Ваші побажання, Ваші традиції та Ваші мрії.
  6. І, що найголовніше,-можуть спілкуватися із Вами на Вашій мові. Чи з іспанцем в Україні, чи з українцем в Іспанії.
  7. І ще тому, що ми маємо бажання частину свого життя бути поруч із Вами, своїми новими партнерами і друзями.

Ви бачите хоч одну причину, щоб не обрати Іспано-Українську торгову палату, як свого партнера? Ми-ні…

Бажання вийти на ринок іншої країни та почати займатися експортом-імпортом… Залучити інвестиції…Отримати нові технології для свого підприємства…Відкрити бізнес в іншій країні…

Одним з головних недоліків підприємців в момент прийняття рішення про інтернаціоналізацію діяльності є впевненість в своїй спроможності автономно контролювати весь процес організації нової структури. Підприємці впевнені, що можуть отримати необхідну їм інформацію, яка стосуються створення нового підприємства, довіряючи в більшості випадків цей процес своїм партнерам «на місці».

Проте, процес виходу на новий ринок може мати багато підводних каменів. Перш за все виникають труднощі в отриманні достовірної інформації для безперешкодного відкриття підприємства.

Вивести компанію на міжнародний ринок, експортувати власний продукт – дійсно складна справа. Правда те, що український підприємець є менш схильним до інтернаціоналізації свого бізнесу, але інколи це і справді нелегко. На прохання іспанських та українських підприємців, а також представників регіональних Торгово-промислових палат деяких країн, з’явилася Іспано-Українська торгова палата для розвитку, яка пропонує надання допомоги підприємцям малого та середнього бізнесу, які самі змушені були б витратити занадто багато зусиль та коштів навіть для проведення первинного аналізу ринку. Вивчаючи ситуацію, ССІU пропонує свої послуги для будь-якої офіційної структури чи приватного підприємства, яке ставить собі за мету обмін досвідом та налагодження відносин будь-якого типу між Іспанією та Україною. Іспано-Українська торгова палата для розвитку  використовує ефективні методи роботи й приділяє найбільше уваги якості послуг та досягненню намічених цілей. Довіритись CCIU – означає отримати в якості партнера офіційний орган, заснований підприємцями, які з роками діяльності за кордоном набули потрібний досвід в сфері інтернаціоналізації підприємств. Вони готові поділитись своїм досвідом, вмінням вести справи «прозоро» та професійно зі своїми асоційованими членами, які планують вийти на іспанський ринок.

Довіритись CCIU – означає покластись на неприбуткову організацію, яка співпрацює з Іспанським посольством в Україні та українським – в Іспанії, а також – з основними органами та інституціями обох країн. Іспано-Українська торгова палата для розвитку надає асоційованим членам різноманітні послуги. Загальні: пошук та вибір комерційних контактів, аналіз ринку, повна інформація про місцеві підприємства, пошук потенційних партнерів, надання інформації юридичного характеру; та стратегічні: консультування та оперативне здійснення процесу планування діяльності підприємства, розробки та реалізації методів виходу та експансії на ринок, стратегій продажів та промоції, маркетингу, реструктуризації діяльності. Також CCIU створила мережу регіональних представництв в Україні та підписала Угоди про співпрацю із багатьма державними та недержавними інституціями. Таким чином для наших потенційних партнерів відкриваються багато нових можливостей.

В певний момент в підприємців виникає необхідність безпосередньо ознайомитись з місцем для того, щоб на власні очі побачити середовище, в якому буде здійснюватися майбутня діяльність. Допомагаючи в цьому асоційованим членам, ССIU організовує ознайомлювальні та бізнес-місії, влаштовує участь у виставках, форумах.

Команда професійних менеджерів забезпечує загальну координацію компетентних у відповідних галузях департаментів в Іспанії та Україні, надає всім членам CCIU постійну ефективну підтримку із залученням багатопрофільних підприємців, які завдяки особистому досвіду прокладають надійні, перевірені шляхи для досягнення цілей на новому ринку.