neruhomist ispanii

Нерухомістю в Іспанії відповідно до законодавстава є як будинки, будівлі, дороги і споруди, котрі закріплені до землі, так і дерева, рослини, плоди на деревах і коренеплодах. До цього поняття належать машини, інструменти, обладнання, призначені власником для обробки землі або експлуатації будівлі. Принцип «прив’язаності» нерухомості до землі міститься в Цивільному кодексі Іспанії.

Як купити нерухомість в Іспанії

Купити нерухомість в Іспанії можуть як безпосередньо її майбутні власники, так і їх представники або довірені особи.

Відповідно до законодавства Іспанії запис на право власності на нерухоме майно у відповідних документах є обов’язковим. Він дозволяє перевірити стан об’єкту нерухомості на наявність різного виду порушень і прав третіх осіб.

Зазвичай, процедура купівлі починається з угоди про резервування об’єкта, котра знімає його з продажу для інших осіб. Сума депозиту, оплаченого на цьому етапі, як правило, від 600 євро до 10 % від вартості купівлі. Далі агент перевіряє об’єкт договору на предмет можливих обмежень і оприділяє заборгованість продавця (податки на власність, комунальну плату, оплату за телефон, електроенергію, тощо).

Зазвичай, через 30 - 45 днів після заключення угоди про резервування об’єкта настає завершальна стадія, котра відбувається в присутності нотаріуса. Якщо угода здійснюється за допомогою іпотечного кредитування, то при здійсненні оплати присутні представники банку, які завіряють підписом здійснення оплати. Справу реєструють у відповідному Реєстрі власності.

Нотаріальні й реєстраційні платежі залежать від ціни власності. Якщо вартість нерухомості становить 150 тис. євро, то нотаріусу платять 1,2 тис. євро, а якщо покупка обійшлась в 300 тис. євро, то послуги нотаріуса обійдуться в 1,9 тис. євро. Звичайно, це загальні дані.

Особливості володіння нерухомістю в Іспанії.

Власністю в іспанському законодавстві розуміється як право розпоряджуватися предметом без всіляких обмежень. Ніхто не може бути позбавлений нерухомого майна, окрім випадків, передбачених законами Іспанії.

Ми допоможемо Вам придбати нерухомість в Іспанії, забезпечимо повну юридичну підтримку під час купівлі нерухомості. Гарантія результату.