Про нас

АСОЦІАЦІЯ “ІСПАНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ПАЛАТА ДЛЯ РОЗВИТКУ” є офіційною юридичною іспанською структурою, метою якої є підтримка процесу інтернаціоналізації українських та іспанських підприємств, розвиток економічних відносин та сприяння торгівлі й інвестиціям між Іспанією та Україною.

“Іспано-Українська Торгова Палата для розвитку”- ІУТП(“Camara de Comercio Hispano-Ucraniana para el desarrollo”-CCIU зареєстрована 25 вересня 2013 року в Національному Реєстрі  Асоціацій Іспанії за номером 603721, група 1, секція 1.

В своїй діяльності ІУТП керується Статутом “Іспано-Української Торгової Палати для розвитку” та працює згідно іспанського законодавства.

Досягнення своїх цілей засновники ІУТП планують шляхом організації та підтримки торгових місій, проведенням семінарів та бізнес-конференцій, поширення ділового досвіду, наданням доступу до інформаційних ресурсів діловим колам Іспанії та України, представленням і захистом членів Палати, які керуються чесними й відкритими принципами діяльності.

“ІСПАНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ПАЛАТА ДЛЯ РОЗВИТКУ” розраховує в своїй роботі на тісну співпрацю з Міністерством економіки Іспанії та її інституцією ICEX (Instituto Español de Comercio Exterior), Торговими палатами(Camaras de Comercio), Конфедераціями та асоціацями підприємців в Іспанії та її регіонах, Посольством України в Королівстві Іспанія, Генеральним консульством у м. Барселона, консульством у м. Малага, Посольством Королівства Іспанії в Україні та її Торгівельним представництвом в Україні, ТПП України,  органами державної влади та місцевого самоврядування в Іспанії та Україні, громадськими організаціями української діаспори, підприємцями, ЗМІ.

ІУТП готова до співпраці з установами, державними та приватними підприємствами, як для надання конкретних послуг фізичним особам, так і для підтримки українського бізнесу в Іспанії, відкрита для надання підтримки у вирішенні усіх питань, пов'язаних з інтернаціоналізацією вашого бізнесу та надасть можливість іспанським партнерам відкрити для себе Україну.