Офісні центри

Офісний центр CCIU розташований сьогодні тільки у Валенсії, Іспані, хоча в нас є ряд пропозицій від українських фірм щодо надання приміщення і ведуться переговори по створенню офісу в Києві.

До Ваших послуг мала-конференц-зала на 16 чоловік, великий зал на 84 чоловіки та можливість працювати тут 24-и години на добу та 7 днів в тиждень.

Офіс функціонує за західною модель ведення бізнесу: коворкінг-центр (нова форма оренди офісу) для індивідуальної роботи, незалежно від професії та окремі приміщення (з можливістю надання юридичної адреси) для комфортного розміщення працівників дрібних і середніх компаній, регіональних представництв. Усі організаторські та адміністративні функції бізнес-центр бере на себе, а клієнт зосереджується лише на розвитку власного бізнесу. Персонал палати вільно володіє українською, російською та іспанською мовами.

Коворкінг – це унікальна модель роботи бізнес-центру без обмежень щодо професії та статусу. Люди, яких об’єднує дружня атмосфера коворкінг-центру, отримують в оренду індивідуальні, вже укомплектовані робочі місця або окремі персональні кабінети (напіввідокремлені зони) й усе необхідне для комфортної, спокійної роботи (мережу інтернет, телефонні лінії, доступ до факсу, принтера, сканера, кавоварки і т.п.).

Орендувавши приміщення або робочі місця в офісному бізнес-центрі Іспано-Української Торгової палати для розвитку в Валенсії, компанія відразу отримує все необхідне для початку роботи, зокрема й юридичну адресу. Усі адміністративні послуги (пошук і контроль персоналу, вирішення комунальних й організаційних питань, обробка кореспонденції) компетентні співробітники CCIU беруть на себе.

Клієнти коворкінг-центрів також мають змогу скористатися просторими конференц-залами й замовити повне обслуговування під час засідань.

Серед переваг офісного центру CCIU в Іспанії – вдале розташування приміщення, парковка та зручне транспортне сполучення.

Надання юридичної адреси компанії

Іспано-Українська Торгова палата для розвитку  надає своїм членам юридичну адресу для своєї компанії, в тому числі в нашому офісі, що розташований в Валенсії.

Скориставшись послугою надання юридичної адреси підприємства в офісному центрі CCIU в Іспанії , ви зможете заощадити кошти, відмовившись від купівлі або оренди приміщення.

Реєстрація підприємства  в офісі CCIU в Іспанії передбачає набагато більше, ніж формальне надання юридичної адреси в Іспанії. До пакету послуг входять отримання і фіксування телефонних дзвінків у робочі години, обробка вхідної та вихідної кореспонденції. А ще низка секретарських, бухгалтерських, юридичних послуг, консультації з різних правових галузей, розробка документів правового характеру, представлення інтересів юридичних та фізичних осіб-підприємців на перемовинах та презентаціях за кордоном, реорганізація підприємницької діяльності та, за необхідності, інформування щодо дій у конкретних ситуаціях.

Разом із юридичною адресою клієнти мають змогу отримати не лише реєстрацію підприємства, а й повний юридичний супровід.

Якість запропонованих послуг та високий професіоналізм співробітників ТПП Італії в Україні гарантуються довголітнім досвідом та підписаними договорами про співпрацю із професіоналами в кожній галузі.

Надання юридичної адреси компанії

- Надання юридичної адреси товариствам в офісах CCIPU

- Отримання кореспонденції факсом, листуванням,телеграфами до моменту вручення уповноваженій особі (офісна вартість)

- Отримання можливих телефонних дзвінків, внесених до безпосередньо призначеної карточки (у випадку крайньої необхідності,повідомлення за допомогою e-mail)

Надання фізичної адреси компанії та контроль за персоналом

Іспано-Українська Торгова палата для розвитку  пропонує своїм членам пакет послуг «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ», у рамках якого ви не тільки отримаєте юридичну й фізичну адресу компанії та доступ до усіх засобів комунікацій і послуг офіс-менеджера, а ще й зможете скористатися контролюючими послугами.

Такі послуги надаються компаніям, розташованим в офісному центрі CCIU.          

У першу чергу, послуги контролю передбачають допомогу в роботі з персоналом: облік переміщень, подання денних звітів і, за необхідності, контроль за швидкістю та якістю виконання завдань, поставлених перед працівниками.

Друга складова послуг – це юридичний захист клієнтів: підтримка і контроль у будь-яких штатних і нештатних ситуаціях та повний юридичний супровід на всіх етапах роботи.          

Третя важлива функція – контроль за веденням бухгалтерії: ведення документації, управління обліком, реєстрація бухгалтерських операцій, складання балансів.

Четверта складова – послуги секретаріату, до яких входять адміністрування та контроль за надходженням телефонних дзвінків і кореспонденції, їхній облік, архівація документації, послуги з набору текстів і перекладу, копіювальні роботи.          

Остання, п’ята, складова – це PR-послуги: організація й контроль за створенням і просуванням правильного, привабливого іміджу підприємства; представлення на конференціях і виставках; налагодження зв’язків зі ЗМІ; ведення презентацій та проектів; аутсорсинг.

Надання фізичної адреси компанії та контроль за персоналом

- Отримання можливих телефонних дзвінків, внесених до безпосередньо призначеної карточки та щоденна відправка списку отриманих дзвінків або інших видів комунікації

- Послуги архівації вхідної та вихідної кореспонденції

- Планування дій персоналу та перевірка оперативності виконання (на вимогу)

- Персональна відповідь на призначений номер телефону (якщо існує)

Надання окремого робочого місця

Незалежний робочий вільний простір (коворкінг), який пропонуємо у сучасному офісі в Валенсії.

Зручна транспортна розв’язка. Коворкінг-офіс зручний для компаній, чи підприємств, співробітники яких працюють по різних містах, країнах, для організаторів різних заходів (виставки, презентації, фестивалі і т.д.), для творчих людей – дизайнерів, програмістів, фрілансерів, фотографів та інш. Це також альтернатива для підприємців, хто тільки виходить на новий для себе ринок у незнайомому місті, чи країні. Скажімо, якщо нема потреби знімати великий офіс (тимчасовий проект), тоді коворкінг – це чудовий вихід, оптимальний варіант.

Офіс обладнаний усім необхідним для роботи – від Wi-Fi–інтернету до принтерів і сканерів. Тут також обов’язково є рецепція, де ввічливий адміністратор допоможе у будь-яких організаційних питаннях та надасть відповідну консультацію. Доречно зазначити, що весь персонал офісу окрім рідної, володіє ще двома мовами – російською та іспанською. Індивідуальні робочі місця оснащені телефонами.

Наші послуги:

оренда індивідуального офісу (погодинна, поденна оренда)

оренда кімнат для переговорів;

оренда окремого боксу;

оренда робочого місця в робочій зоні (коворкінг);

Для всіх орендаторів доступні кавоварка, санвузол, автостоянка.

Зрештою, коворкінг від CCIU в Іспанії – це можливість познайомитися та співпрацювати з цікавими людьми, розвинути свій бізнес, налагодити співпрацю, чи прийняти участь у новому проекті.